Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

O nas

Restauracja A'petyt Bistro

A’petyt jest innowacyjnym bistro, w którym codziennie serwowane są nowe smaki rodem z polskiej i europejskiej kuchni. Unikatowość tego bistro polega na braku stałego menu – w A’petycie każdego dnia Szef Kuchni raczy swoich gości nowymi smaczkami, które zaspokajają ich apetyt oraz gusta. Oczywiście jak inne restauracje posiadamy kilka sztandarowych dań, którymi możemy się poszczycić, lecz nie nastawiamy się na rutynę w tej kwestii. Menu nawiązuje także do starszych lokali mieszczących się pod adresem Łokietka 26, czyli tradycyjnych włoskich dań tj. pizza oraz makarony.

Naszym priorytetem jest odkrywanie nowych smaków, które opierają się na tradycyjnych, polskich recepturach i przepisach z delikatnymi akcentami kuchnii fusion. Będąc gośćmi A’petyt Bistro doznają Państwo niewiarygodnych przeżyć kulinarnych, dzięki autorskiej kuchni szefa. Kreatywne gotowanie szefa z pewnością trafi w Państwa gusta i sprawi, że spośród gamy codziennych dań, wybiorą Państwo smaczek odpowiedni dla siebie.

A’petyt Bistro poza obsługą gości indywidualnych oferuje także wesela do 50 osób, podczas których goście posmakują specjalnie stworzonych specjałów i dań, co uczyni każdą uroczystość jeszcze bardziej wyjątkową!

A’petyt Bistro to spontaniczność gotowania, która tak bardzo potrzebna jest w kuchnii – codziennie nowe smaczki Szefa wypełniają oryginalne menu lunchowe oraz kolacyjne. Dostosowujemy się do sezonu, pory roku czy kaprysów gości, w efekcie tworząc miejsce o niepowtarzalnej atmosferze i pełni smaku. Nasze dania są zawsze świeże, pyszne i aromatyczne, co sprawia, że goście przekroczywszy próg A’petytu raz, bardzo szybko do niego wracają.

A’petyt Bistro to idealne miejsce na kameralne przyjęcia tj. chrzciny, komunie czy imprezy okolicznościowe. Przepyszne jedzenie, miła obsługa oraz niepowtarzalna atmosfera sprawią, że przeżyją Państwo niezapomniane chwile w A’petyt Bistro.

Nasza restauracja odznacza się dyskrecją, co sprawia, że w wnętrza A’petyt Bistro są stworzone do spotkań z przyjaciółmi, ukochanymi czy znajomymi.